Wernisaż wystawy prac uczestników zajęć Smyko-rozwijanki i Multi-rozwijanki

Na wystawie zostaną zaprezentowane prace stworzone podczas zajęć Smyko-rozwijanki oraz Multi-rozwijanki.

Grupa najmłodszych dzieci, bo już od 6 miesiąca życia do 2 lat, swoją ekspresję wyraziła poprzez pracę tworzone metodą Relief. Te płaskorzeźby przyniosły dzieciom dodatkowe doznania dotykowe. Formy te dzieci przyozdabiały farbami za pomocą różnych sposobów takich jak odbijanie i malowanie dłońmi, palcami, odbijanie wzorów przy użyciu zakrętek od słoików, korków i przedmiotów o różnych fakturach.

Prace dzieci, od 3 do 6 roku życia, uczestniczących w zajęciach Multi-rozwijanki powstały przy łączeniu mediów takich jak pastele suche i mokre oraz farby, metodą abstrakcjonizmu niegeometrycznego, tzw. taszyzmu.

Obie grupy swoje dzieła tworzyły podczas wizyty w Centrum Działań Plastycznych Akademia, działającej w Centrum Kultury przy zaangażowaniu koordynatora pracowni Hanny Kaweckiej i instruktora zajęć Smyko-rozwijanki i Multi-rozwijanki Agnieszki Adrych.

11 czerwca | 16:00

Galeria Okno

Wernisaż to doskonała okazja, aby spędzić czas w twórczej atmosferze, zobaczyć efekty pracy dzieci i cieszyć się ich osiągnięciami. To również szansa na integrację z innymi rodzicami i wymianę doświadczeń oraz pomysłów.

Zapewniamy, że będzie to dzień pełen wrażeń, radości i inspiracji. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do wspólnego świętowania!

11.06.2024 16:00

Galeria Okno, Świecie