Spotkania Klubu Seniora „KOCIEWIACY” odbywają się w każdą środę w godz. 13:00 - 15:00. Przewodniczącą Klubu jest Teresa Szyczewska.
Obecnie klub liczy 109 osób i współpracuje z 24 klubami seniorów na terenie kraju.

Zespół wokalny „KOCIEWIANKI”
„KOCIEWIANKI” prowadzone są przez Janinę Romańską. Zajęcia odbywają się w piątki w godz. 11:00 - 13:00 w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej.
Zespół bierze udział w różnych imprezach okolicznościowych miasta, a także w przeglądach, m.in w konkursie w ramach Ogólnopolskiego Ruchu Seniora ARS w Bydgoszczy, którego jest wielokrotnym laureatem (2004, 2006 i 2008 - II miejsce w kategorii zespoły wokalne, 2012 - I miejsce).

W roku 2005 na zaproszenie esperantystów z Belgii zespół koncertował w krajach Beneluksu zwiedzając również siedzibę Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Imprezy
Koncert Przyjaźni „Seniorzy Seniorom” - organizowany przez Klub Seniora w maju w ramach Dni Świecia.
Na koncertach możesz zobaczyć jak inni realizują swoje artystyczne pasje w takich formach jak kabaret, zespoły wokalne, zespoły folklorystyczne, kapele.

Piknik
W miesiącu sierpniu dla zaprzyjaźnionych klubów organizujemy piknik nad jeziorem Deczno.

Spotkania i atrakcje
Spotkania Klubu Seniora odbywają się w środy, godz. 13:00 - 15:00 w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej.
Spotykamy się z zaprzyjaźnionymi klubami z całego kraju. Raz w miesiącu organizujemy wypad do Basenu Solankowych w Grudziądzu. W klubie organizujemy także spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka, Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzny, Dnia Matki, Dnia Seniora, Spotkanie Opłatkowe.

Kontakt
Teresa Szyczewska, tel. 694 941 956
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.