grafika ozdobna do artykułu

Zapraszamy wystawców, handlowców oraz twórców rękodzieła artystycznego do prezentacji i sprzedaży swoich produktów w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w Parku przy Centrum Kultury w Świeciu 17 grudnia 2023 r. w godz. 13:00-18:00.

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy elektronicznie do 30 listopada 2023 roku. Na podstawie przesłanego formularza zgłoszeniowego Organizator dokona weryfikacji asortymentu w celu dopuszczenia do sprzedaży podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023.

Wystawca ma prawo do rezerwacji powierzchni handlowej, jednak w przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator ma prawo do przyznania powierzchni mniejszej niż wnioskowana. We własnym zakresie należy zorganizować stoisko (namiot, stoły, krzesła) oraz wyposażyć je indywidualnie w podręczny sprzęt gaśniczy. Organizator zapewnia przyłącze energetyczne po wcześniejsze konsultacji z Wystawcą.

Po dokonaniu akceptacji zgłoszenia Organizator prześle e-mailem ostateczne Potwierdzenie Uczestnictwa w Jarmarku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem kiermaszu - Natalia Głowala, tel. 790-505-515 w godzinach 8:00-16:00,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Jarmarku Bożonarodzeniowego. Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

REGULAMIN - JARMARK

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - JARMARK