grafika ozdobna do artykułu

Centrum Kultury w Świeciu zaprasza zespoły tworzące szeroko pojętą muzykę rockową (metal, hardcore, hard rock, metalcore itp.) do udziału w konkursie organizowanym w ramach XX Festiwalu Mocnych Brzmień w Świeciu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2023 roku. 

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić poprawnie formularz oraz wysłać trzy utwory zarejestrowane audio-video w formacie mp4 lub link do obejrzenia filmu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nagrodą w konkursie jest nagroda pieniężna w wysokości 5000 zł ufundowana przez Burmistrza Świecia Krzysztofa Kułakowskiego oraz występ na XX Festiwalu Mocnych Brzmień. 

Ogłoszenie wyników Konkursu FMB nastąpi 4 lipca na stronie internetowej Centrum Kultury www.ckswiecie.eu oraz FanPage’u festiwalu.

Etap I: 03.04 - 30.06.2023 – termin nadsyłania zgłoszeń

Etap II: 03.07.2023 – przesłuchania online

Etap III: 15.07.2023 – koncert laureata i wręczenie nagrody głównej podczas XX Festiwalu Mocnych Brzmień im. Ryska Bieńka (boisko przy Zamku w Świeciu)

REGULAMIN KONKURSU FMB

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROTOKÓŁ KONKURSU       

Poznaj program tegorocznej edycji:

PROGRAM XX FMB                

Organizator: Centrum Kultury w Świeciu

Partner: Gmina Świecie

Sponsorzy: Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o., Katarzyna Lipińska